BioKing Biologische Ananas, 100 g
Echte stukjes ananas voor snacks en garnering
€ 5,29
(€ 52,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Herkomst: Burkina Faso
- Voorzichtig gedroogd
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Met zijn zoete, zure en exotische smaak past ananas uitstekend bij een verscheidenheid aan zoete en romige gerechten, maar ook bij pittige gerechten die klassiekers zijn in de Aziatische of Indiase keuken.
Het lichtgele exotische fruit wordt rijp geoogst in Burkina Faso en daarna voorzichtig gedroogd. Door dit zachte conserveringsproces blijven de heerlijke smaken behouden.
allergenen:
- Kan door productiefaciliteiten sporen van gluten, noten, soja en sesam bevatten.
| Art. nr.: | XAY-PL-102802 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9120013230933 |
| Producentnummer: | 102802 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1424 / 340 kj / kcal |
| Vet | 0,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 71,6 g |
| waarvan Suiker | 69,3 g |
| Vezels | 9,6 g |
| Eiwitten | 2,9 g |
| Zout | <0,01 g |
Ingrediënten
ananas[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Ananas
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten