BioKing Bloesemhoning biologisch, 500 g

Gemaakt van bloemennectar

€ 14,39

(€ 28,78 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uit Oostenrijk
  • Zacht productieproces

Vaak samen gekocht met Demmers Teehaus Quick-T Biologisch Kruidengeheim, 75 g

BioKing Bloesemhoning biologisch, 500 g € 14,39 (€ 28,78 / kg)
Demmers Teehaus Quick-T Biologisch Kruidengeheim, 75 g € 5,29 (€ 70,53 / kg)
Totaalprijs: € 19,68
Beschrijving

Bloesemhoning van BioKing wordt in Oostenrijk gemaakt van wilde bloemen, kruiden en bomen. De honing is strikt biologisch.

Tijdens de productie haalt de imker de honingraat uit de kast terwijl deze nog warm is. Vervolgens wordt de honing voorzichtig opgewarmd en in containers gegoten.

Art. nr.: XAY-PL-101303
Inhoud: 500 g
EAN: 9120013230513
Producentnummer: 101303
Merk: BioKing
Producteigenschappen: Vegetarisch, Biologisch
Provincie: Tirol
Smaak: Zoet
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Waarschuwingen: Niet geschikt voor baby's jonger dan 12 maanden.
Leeftijdsaanbeveling: vanaf 12 maanden
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1281 / 306 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 75,07 g
  waarvan Suiker 75,07 g
Eiwitten 0,38 g
Zout <0,01 g
Ingrediënten

bloesemhoning[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Bloesemhoning biologisch

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder