BioKing Groentebouillon biologisch, 300 g
Heldere bouillon zonder gist
€ 7,29
(€ 24,30 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met niet-gejodeerd kristalzout
- Als soepbasis of specerij
- Vrij van dierlijke producten
Beschrijving
BioKing's biologische veganistische groentebouillon bevat natuurlijk kristalzout, dat door veel mensen net zo gewaardeerd wordt als goud. Maar het is vrij van glutenbevattende ingrediënten en smaakversterkers.
Bereiding:
- Voeg als soepbasis 1 licht opgehoopte theelepel bouillon toe aan 1/4 kokend water
- De biologische groentebouillon is uitstekend geschikt voor het op smaak brengen van sauzen, saladedressings, groentegerechten, stoofschotels of stoofschotels
Opmerking voor mensen met allergieën:
- kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam
| Art. nr.: | XAY-PL-100701 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 9120013231077 |
| Producentnummer: | 100701 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Biologisch, Gistvrij |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Smaak: | Volmondig |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1068 / 255 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,6 g |
| Koolhydraten | 43,5 g |
| waarvan Suiker | 7,2 g |
| Vezels | 7 g |
| Eiwitten | 3,4 g |
| Zout | 37,1 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Groentebouillon biologisch
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten