BioKing Lijnzaadolie biologisch, 250 ml
Gemaakt van rijp lijnzaad
€ 6,79
(€ 27,16 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Koud gedrukt
- Voor salades, groenten en spreads
- Bijzondere smaak
Beschrijving
De heerlijke biologische lijnolie van BioKing geeft de salade, groenten en smeersel zijn unieke, heerlijke smaak, die ontstaat door het zachte koude persingsproces!
Opmerking voor mensen met allergieën:
- kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam
| Art. nr.: | XAY-PL-101904 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9120013233590 |
| Producentnummer: | 101904 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch |
| Provincie: | Tirol |
| Sporen van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Keurmerk & certificaten: | Gecertificeerd biologisch |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3705 / 885 kj / kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 10 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | <0,1 g |
Ingrediënten
lijnolie[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Lijnzaadolie biologisch
4,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten