Casali Reuzenhazen, 225 g
De favoriete zoete traktatie van de paashaas
€ 6,29
(€ 27,96 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperige chocolade, zacht gevuld
- Met banaan- & appelpulp
- Beperkt seizoensgebonden artikel
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Banaan- en appelpulp vormen hier een zachte en schuimende kern, omhuld met knapperige, aromatische chocolade. Elk voorjaar zijn de Reuzenhazen van Casali een echte snackervaring, aanbevolen door de paashaas zelf! De voorraad is beperkt, dus wees er snel bij!
| Art. nr.: | XPI-MA-3757 |
|---|---|
| Inhoud: | 225 g |
| EAN: | 9000332837573 |
| Producentnummer: | 3757 |
| Merk: | Casali |
| Provincie: | Wenen |
| Sporen van: | G - Melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Smaak: | Aromatisch, Fruitig, Melkchocolade, Chocoladeachtig, Exotisch |
Ingrediënten
suiker, Glucose-fructosestroop, Cacaomassa, cacaoboter, 5 % appelpulp, 8 % bananenpulp, Zetmeel, bevochtiger (Sorbit), geleermiddel (agar-agar), zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), gelatine, aroma’s, emulgator (sojalecithine (E322)), kleurstof (Curcumine)
Kan sporen van melkbestanddelen bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 389 / 93 kj / kcal |
| Vet | 9,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 5,7 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 54 g |
| Eiwitten | 1,4 g |
| Zout | 20 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Oostenrijk, josef.manner.com/de |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Casali Reuzenhazen
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten