Darbo Oostenrijkse bijenteelthoning, 500 g

Genieten van lokale imkers

€ 9,19

(€ 18,38 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Op voorraad vanaf 07. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Beste kwaliteit
  • Ander label
  • Bijzonder smeerbaar

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Mühlviertler Kruidenthee, Los, 45g

Darbo Oostenrijkse bijenteelthoning, 500 g € 9,19 (€ 18,38 / kg)
Österreichische Bergkräuter Mühlviertler Kruidenthee, Los, 45g € 4,19 (€ 93,11 / kg)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

Een echte specialiteit uit Oostenrijk is deze honing uit Darbo. De honing smaakt niet alleen onweerstaanbaar lekker, maar bestaat ook nog eens uit 100% Oostenrijkse ingrediënten. De naam en het adres van de imker staat vermeld op het etiket van de honing en biedt dus een traceerbare herkomst. De bijenteelthoning is ook een echt visueel hoogtepunt, omdat de glazen verpakking zorgt voor een edele uitstraling.

Art. nr.: XPI-TG-845099
Inhoud: 500 g
EAN: 9001432030123
Producentnummer: 845099
Merk: Darbo
Producteigenschappen: Glutenvrij, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen
Provincie: Tirol
Bewaarinstructies: Bewaren bij kamertemperatuur
Waarschuwingen: Niet geschikt voor baby's jonger dan 12 maanden.
Ingrediënten

honing

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Darbo Oostenrijkse bijenteelthoning

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder