Dog's Love Junior Kip Droogvoer, 12 kg

Met zoete aardappelen & wortelen, graanvrij & hypoallergeen

€ 107,99

(€ 9,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 12 kg

Op voorraad vanaf 06. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 12. november

Bulkgoederen: Voor dit product gelden extra verzendkosten van € 9,90 per stuk vanwege de afmetingen of het gewicht.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Gemaakt van vers vlees
  • 60% eiwitgehalte
  • Soortgeschikt voedsel

Vaak samen gekocht met Dog's Love Hondenvoer Classic Kip, 400 gram

Dog's Love Junior Kip Droogvoer, 12 kg € 107,99 (€ 9,00 / kg)
Dog's Love Hondenvoer Classic Kip, 400 gram € 3,89 (€ 9,73 / kg)
Totaalprijs: € 111,88
Beschrijving

Junior Kip Droogvoer

  • Dit natuurlijke droogvoer, gemaakt met vers vlees, is speciaal aangepast aan de behoeften van honden van 6 weken tot 12 maanden oud. Het 60% eiwitgehalte is afkomstig van gezond vlees en vis, zoete aardappelen, vitaminerijke groenten en fruit en biedt u onze soortspecifieke juniorvoeding.
  • Omdat tijdens het productieproces vocht uit het droogvoer wordt verwijderd, raadt DOG'S LOVE aan om het voer ongeveer 15 minuten in water te laten weken voordat je het serveert.

Voedingsadvies:

Eindgewicht 2-6 maanden 6-9 maanden 9-12 maanden
1-5 kg 70-100 gram 100-70 gram 70g- VOLWASSEN
5-10 kg 160-200 gram 200-180g 180g VOLWASSEN
10-25 kg 240-280 gram 280 gram 280-250 gram
25-45 kg 380-420 gram 420-440 gram 440-410 gram

Art. nr.: XEV-DLO-DDJ12000CH
Inhoud: 12 kg
EAN: 9120063684984
Producentnummer: DDJ12000CH
Merk: Dog's Love
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Beschermen tegen hitte en vorst
Smaak van het voer: Gevogelte, Groenten
Waarschuwingen: Bevat geurstoffen die allergieën kunnen veroorzaken.
Diervoer: Volledig voer voor honden
Algemene informatie: Kleur kan afwijken van de originele afbeelding
Samenstelling

20 % vers kippenvlees, 7 % verse kalkoen, 7 % verse zalm, 14 % gedroogd kippeneiwit, 7 % gedroogd kalkoenproteïne, 3 % gedroogd zalmproteïne, 2 % bouillon van kip, 22 % zoete aardappel, aardappelen, lijnzaad, omega-3 poeder, bietenpulp ontsuikerd, mineralen, vitamines, 0,2 % wortel, erwten, 170 mg glucosamine, 170 mg Methylsulfonylmethaan (MSM), 125 mg chondroïtinesulfaat, groentenbouillon, nucleotiden, 96 mg FOS, 24 mg MOS

Samenstelling

Nutritionele fysiologische additieven

Samenstelling
Vitamine A 15.000 IE
Vitamine D3 2.000 IE
vitamine E 95 IE
zink als zinksulfaat-monohydraat 50 mg
ijzer als ferrosulfaat, monohydraat 50 mg
mangaan mangaansulfaat, monohydraat 35 mg
koper als kopersulfaat, pentahydraat 15 mg
jodium als calciumjodaat, watervrij (3b202) 1 mg
Selenium E8 als natriumseleniet 0,3 mg

analytische componenten

Samenstelling
Rauwe eiwitten 29 %
rauw vet 15 %
ruwe as 7 %
ruwe celstof 2,5 %
calcium 1,2 %
fosfor 1 %
Omega 6 2,6 %
Omega 3 1,6 %
Juridische informatie
Fabrikant: PetCo GmbH, Hasnerstraße 123, 1160, Wien, Oostenrijk, office@petco.group

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dog's Love Junior Kip Droogvoer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder