Dr. Oetker Chocolade Chips, 75 g

Ideaal voor het versieren van koekjes

€ 2,59

(€ 34,53 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bakvast
  • 52% cacaogehalte
  • Optimale chocoladesmaak

Vaak samen gekocht met Manner Warme chocolademelk, 450 g

Dr. Oetker Chocolade Chips, 75 g € 2,59 (€ 34,53 / kg)
Manner Warme chocolademelk, 450 g € 9,69 (€ 21,53 / kg)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De bakvaste chocoladedruppels van Dr. Oetker zijn ideaal voor het decoreren van koekjes zoals muffins of koekjes. Het recept bevat 52% cacao, waardoor de chocoladedruppels bijzonder chocoladeachtig zijn.

Art. nr.: XPI-KAS-396215
Inhoud: 75 g
EAN: 4000521007225
Producentnummer: 396215
Merk: Dr. Oetker
Sporen van: G - Melk, H - Schaalvruchten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

Cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator (sojalecithinen (E322))

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2127 / 508 kj / kcal
Vet 29 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 17 g
Koolhydraten 51 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 9,1 g
Eiwitten 6,6 g
Zout 0,01 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Chocolade Chips