Dr. Oetker Chocolade saus, 200 g

Heerlijk chocoladeachtig

€ 2,59

(€ 12,95 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle soorten desserts
  • Zonder conserveringsmiddelen
  • Zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Dr. Oetker Paradijs Crème, Vanille (60 g)

Dr. Oetker Chocolade saus, 200 g € 2,59 (€ 12,95 / kg)
Dr. Oetker Paradijs Crème, Vanille (60 g) € 2,49 (€ 41,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,08
Beschrijving

Dr. Oetker's dessertsaus verfijnt desserts van alle soorten met zijn heerlijke chocoladesmaak. De saus bevat geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen.

Art. nr.: XPI-KAS-205176
Inhoud: 200 g
EAN: 7610089074415
Producentnummer: 205176
Merk: Dr. Oetker
Producteigenschappen: Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

Glukosesirup, suiker, glucose, 9,2 % magere cacaopoeder, room, drinkwater, gemodificeerd zetmeel, Verdikkingsmiddel (carrageen, guargom (E412))

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 1767 / 422 kj / kcal
Vet 4,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 2,6 g
Koolhydraten 91 g
  waarvan Suiker 71 g
Vezels 4,2 g
Eiwitten 3,1 g
Zout 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Chocolade saus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder