Dr. Oetker Chocoladedecoratie, Vlinder
Verfraait allerlei dessertcreaties
€ 3,39
(Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor cupcakes, ijskoffie & co.
- Heerlijk chocolade
- Fijne smelt
Beschrijving
Met de chocoladedecoratie van Dr. Oetker versier je je cupcakes, taarten, ijskoffie en nog veel meer in een handomdraai. De decoratie smaakt heerlijk chocoladeachtig en smelt in de mond.
| Art. nr.: | XPI-KAS-205622-Schmetterling |
|---|---|
| Inhoud: | 1 stuk |
| Producentnummer: | 205622schmetterling |
| Merk: | Dr. Oetker |
| Sporen van: | F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, Cacaomassa, cacaoboter, melkpoeder, emulgator (sojalecithinen (E322)), vanille smaak
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2361 / 564 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 23 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| waarvan Suiker | 46 g |
| Eiwitten | 5,4 g |
| Zout | 0,08 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Chocoladedecoratie
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten