éternel Biologische Handbalsem, 50 ml

Met biologische arganolie, biologische roos & biologische cactuspeerolie

€ 15,09

(€ 301,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voedt droge handen
  • Praktische, reisvriendelijke verpakking
  • Beschermt tegen de kou

Vaak samen gekocht met Pure Green MED Reinigende Hygiënegel, 50 ml

éternel Biologische Handbalsem, 50 ml € 15,09 (€ 301,80 / L)
Pure Green MED Reinigende Hygiënegel, 50 ml € 0,81 (€ 16,20 / L)
Totaalprijs: € 15,90
Beschrijving

De éternel Handbalsem bevat biologische Damast rozenolie en een mix van andere hoogwaardige oliën die de huid zachter maken. Het is ideaal voor veeleisende handen, droge voeten en schrale ellebogen. De balsem is ideaal voor gebruik in de winter. Gewoon zo vaak als nodig op de handen aanbrengen.

Art. nr.: ETL-HB-2020
Inhoud: 50 ml
Producentnummer: HB-2020
Merk: éternel
Huidtype: Voor elk huidtype, Normale huid, Droge huid
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Ingrediënten (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[3], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[3], Parfum[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[3], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Copernicia Prunifera (Carnauba) Wax, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[3], Opuntia Ficus Indica (Prickly Pear) Seed Oil[3], Citral[2], Citronellal[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2]

  1. Natuurlijke biologische etherische oliën
  2. Bestanddelen van etherische oliën
  3. uit gecontroleerde biologische teelt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor éternel Biologische Handbalsem