Hofbauer Gruß vom Krampus Bonbons, 123 g

Zoete zonden met een heerlijke smaak

€ 11,59

(€ 94,23 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 123 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal als cadeau
  • Fijne creaties van hoge kwaliteit
  • Met witte- & melkchocolade

Vaak samen gekocht met Hofbauer Klimt Bonbonnière "De Kus", 174 g

Hofbauer Gruß vom Krampus Bonbons, 123 g € 11,59 (€ 94,23 / kg)
Hofbauer Klimt Bonbonnière "De Kus", 174 g € 15,99 (€ 91,90 / kg)
Totaalprijs: € 27,58
Beschrijving

Wie zegt dat je altijd braaf moet zijn? Met de Krampus chocoladeset kun je genieten van een zondige traktatie! Als een brutaal cadeau of voor jezelf - de selectie van de fijnste witte chocolade en melkchocolade brengt zoete verleiding rechtstreeks naar jou. Laat je verleiden door de ondeugende begroeting van Krampus en geniet van kleine zonden.

Art. nr.: XPI-LS-68118
Inhoud: 123 g
EAN: 9003600681182
Producentnummer: 68818
Merk: Hofbauer
Sporen van: H - Schaalvruchten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, Haselnüsse, magere melkpoeder, Laktose, Glukosesirup, palmolie, boter, Mandeln, invertsuikersiroop, geklaarde boter, wafel (tarwebloem, maïszetmeel, Kokosöl, emulgator (Sojalecithine)), Zout, rijsmiddel (natriumcarbonaat (E500)), emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, karamel poeder (wei, boter, Maltodextrin, suiker, magere melk, aroma), alcohol, Vanille-extract, aroma, kleurstof (Curcumine), fruit- & plantenconcentraten (rettich, Schwarze Johannisbeere, appel)

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2328 / 556 kj / kcal
Vet 35 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 18 g
Koolhydraten 54 g
  waarvan Suiker 50 g
Eiwitten 5,8 g
Zout 0,15 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Hofbauer Gruß vom Krampus Bonbons

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder