Hofladen Hirschmann Kweepeer - Aalbessenspread, 160 g
Uitzonderlijk & heerlijk
€ 6,19
(€ 38,69 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Makkelijk smeerbaar
- Rode bessen
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De fruitige, lichte jam van Hofladen Hirschmann is gemaakt van rode bessen en gecombineerd met lichtzure kweepeer. De jam heeft een heerlijke textuur en een milde, fruitige smaak. Hij is bovendien veganistisch en smeert zich bijzonder makkelijk op brood.
| Art. nr.: | XPI-HL-19 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9120074860018 |
| Producentnummer: | 19 |
| Merk: | Hofladen Hirschmann |
| Provincie: | Stiermarken |
| Keurmerk & certificaten: | Gutes vom Bauernhof |
Ingrediënten
kweeperen, ribes, suiker, citroensap, pectine[1]
- Geleermiddel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 540 / 129 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan Suiker | 31 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Kweepeer - Aalbessenspread
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten