Hofladen Hirschmann Stiermarkse trio, 3 stuks
Perfect voor het marineren van salades
€ 17,49
(€ 5,83 / stuk, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met pompoenpitolie en appelazijn
- Ook leuk als cadeau
- Fijn pompoenpitkruidenzout
Beschrijving
Het ideale cadeau uit Stiermarken!
Het Stiermarkse trio bestaat uit:
- 100 ml Stiermarkse pompoenpitolie BGA
- 100 ml Stiermarkse appelciderazijn
- 80g pompoenpitten kruidenzout
| Art. nr.: | XPI-HL-47 |
|---|---|
| Inhoud: | 3 stuks |
| EAN: | 9120074860636 |
| Producentnummer: | 47 |
| Merk: | Hofladen Hirschmann |
| Provincie: | Stiermarken |
| Keurmerk & certificaten: | Gutes vom Bauernhof |
Ingrediënten
Pompoenpitolie
pompoenzaadolie uit Stiermarken BGA
Pompoenpit Kruidenzout
onbehandeld steenzout, Pompoenpitten, Kruiden (Thymian, oregano, Chilli, Liebstöckel, rode peper)
Voedingswaarde
Pompoenpitolie
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Stiermarkse trio
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Populaire categorieën:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten