Kelly´s CHIPS PAPRIKA, 16 stuks
Hartig, pittig & onweerstaanbaar krokant
€ 43,49 € 46,24 -6%
(€ 18,12 / kg, Alle prijzen incl. BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% Oostenrijkse aardappelen
- Met originele Kotanyi pepers
- Zonder kunstmatige smaakversterkers
Beschrijving
Kelly's chips zijn de ultieme snackklassieker en populair bij jong en oud. Ze zijn gemaakt van de beste lokale aardappelen en gekruid met exquise originele Kotanyi pepers - het resultaat is een onvergelijkbaar genot van chips waar je gewoon geen genoeg van kunt krijgen.
- Met 100% beste HOSO zonnebloemolie
- Met zout uit de Oostenrijkse Alpen
- Langer vers dankzij Kelly's AIRPACK®
- Zonder kunstmatige smaakversterkers en kleurstoffen
| Art. nr.: | KEL-9801-Bund |
|---|---|
| Inhoud: | 2.400 g |
| Merk: | Kelly´s |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
CHIPS PAPRIKA
aardappel, Zonnebloemolie, Zout, dextrose, Paneermeel (tarwebloem, water, zout, gist), paprika, Aroma (bevat tarwe en lactose), Maltodextrine, Aroma, Koolzaadolie, Kaaspoeder (bevat melk), kleurstof (Paprika-extract), zuurteregelaar (Citroenzuur).
Voedingswaarde
CHIPS PAPRIKA
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2177 / 520 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan Suiker | 2,4 g |
| Vezels | 4,3 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 2 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly´s CHIPS PAPRIKA
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 1 | (33%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten