Kelly´s CHIPS SOUR CREAM, 16 stuks
Gemaakt van de beste Oostenrijkse aardappelen
€ 43,49 € 46,24 -6%
(€ 18,12 / kg, Alle prijzen incl. BTW
Kenmerken & Voordelen
- Onweerstaanbaar knapperig
- In Kelly's AIRPACK®
- Zonder kunstmatige smaakversterkers
Beschrijving
Kelly's chips zijn de ultieme snackklassieker en populair bij jong en oud. Ze zijn gemaakt van de beste lokale aardappelen en verfijnd met een frisse zure roomsmaak - het resultaat is een onvergelijkbaar frietgenot waar je gewoon geen genoeg van kunt krijgen.
- Met 100% beste HOSO zonnebloemolie
- Met zout uit de Oostenrijkse Alpen
- Langer vers dankzij Kelly's AIRPACK®
- Zonder kunstmatige smaakversterkers en kleurstoffen
| Art. nr.: | KEL-9803-Bund |
|---|---|
| Inhoud: | 2.400 g |
| Merk: | Kelly´s |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Voedingswaarde
CHIPS SOUR CREAM
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2160 / 516 kj / kcal |
| Vet | 30 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,5 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Vezels | 4,2 g |
| Eiwitten | 5,3 g |
| Zout | 1,4 g |
Ingrediënten
CHIPS SOUR CREAM
aardappel, Zonnebloemolie, Maltodextrine, Weipoeder, Zout, suiker, yoghurt poeder, knoflookpoeder, uien poeder, Rijstmeel
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly´s CHIPS SOUR CREAM
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten