Kelly´s Geroosterde en gezouten pinda's, 225 g
Simply the best
€ 3,39
(€ 15,07 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snackklassiekers
- Intense smaak
- Met pure zonnebloemolie
Beschrijving
Niemand kan deze heerlijke jumbo-pinda's weerstaan. Vers geoogst, zacht geroosterd en licht gezouten: elke noot is een heel bijzondere traktatie voor jong en oud. Of het nu bij een glas Aperol Spritz is, op feestjes of gewoon tussendoor, Kelly's pinda's zijn een must-have.
- Donker gebrand voor een intensere smaak
- Langdurige frisheid en smaak dankzij het Aroma Protector System®
- Met 100% beste HOSO zonnebloemolie
| Art. nr.: | KEL-10001028 |
|---|---|
| Inhoud: | 225 g |
| EAN: | 9000159013709 |
| Producentnummer: | 10001028 |
| Merk: | Kelly´s |
| Provincie: | Wenen |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2550 / 609 kj / kcal |
| Vet | 50 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,7 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan Suiker | 5,2 g |
| Vezels | 8,2 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 1,2 g |
| Vitamine E. | 9,8 mg |
Ingrediënten
pinda's, Zonnebloemolie, Zout
Kan sporen van noten bevatten.
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly´s Geroosterde en gezouten pinda's
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten