Kelly´s Kaaschips, 150 g
Chips gemaakt van Oostenrijkse aardappelen
€ 2,89
(€ 19,27 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperig & kaassmaak
- Zout uit de Alpen
- Zonder smaakversterkers
Beschrijving
Kelly's Kaaschips ijn gemaakt van Oostenrijkse aardappelen en smaken bijzonder knapperig. Het zout in de ingrediënten komt uit de Alpen. Er worden geen smaakversterkers gebruikt in het recept.
| Art. nr.: | KEL-15002017 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 9000159162001 |
| Producentnummer: | 10001404 |
| Merk: | Kelly´s |
| Producteigenschappen: | Zonder smaakversterkers |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
aardappel, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad), Natürliche Aromen, Zout, zoet weipoeder, Kaaspoeder, gist extract, Gedroogde glucosestroop, boter olie, kleurstof (Paprika-extract), Weipoeder, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur), citroenzuur (E330))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2160 / 516 kj / kcal |
| Vet | 32 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,1 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 3 g |
| Vezels | 4,4 g |
| Eiwitten | 6,3 g |
| Zout | 1,3 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly´s Kaaschips
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten