KOTÁNYI Chili en Knoflook Zeezout, 72 g

Zout ontmoet pittig!

€ 3,89

(€ 54,03 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 72 g

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gejodeerd
  • Licht pikant
  • Voor vis- en groentegerechten

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Rustieke Kruiden, 48 g

KOTÁNYI Chili en Knoflook Zeezout, 72 g € 3,89 (€ 54,03 / kg)
KOTÁNYI Rustieke Kruiden, 48 g € 3,89 (€ 81,04 / kg)
Totaalprijs: € 7,78
Beschrijving

Een hartige mix van zeezout met een klein vleugje kruidigheid. Het geeft de finishing touch aan vis-, groente-, pasta- en vleesgerechten.

Art. nr.: XKY-KO-439901
Inhoud: 72 g
EAN: 9001414243992
Producentnummer: 439901
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

gejodeerd zeezout (Meersalz, kaliumjodaat), 6 % Chilli, 5 % knoflook

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Chili en Knoflook Zeezout