KOTÁNYI Gedroogde Kervel, 7 g

Voor een lichte, harmonieuze smaak!

€ 3,39

(€ 484,29 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 7 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Smaakt heerlijk in sauzen, soepen en salades
  • Licht zoete smaak
  • Voorzichtig gedroogd

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Gegrilde groentes, 80 g

KOTÁNYI Gedroogde Kervel, 7 g € 3,39 (€ 484,29 / kg)
KOTÁNYI Gegrilde groentes, 80 g € 2,89 (€ 36,13 / kg)
Totaalprijs: € 6,28
Beschrijving

Kervel heeft een lichtzoete smaak die lijkt op peterselie en anijs. De delicate bladeren worden versnipperd en gedroogd om dit product te maken. Week de bladeren kort in vloeistof om hun volle smaak vrij te laten komen.

Toepassingen:

  • Lekker in sauzen, soepen, salades, kruidenboter, kwark, vis, gevogelte en kalfsvlees
Art. nr.: XKY-KO-418501
Inhoud: 7 g
EAN: 9001414041857
Producentnummer: 418501
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

kervel gehakt

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gedroogde Kervel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder