Küfferle Konijn Knuffeldier met Chocolade Wortelen, 27 g
Een superzacht paascadeau
€ 12,59
(€ 466,30 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Incl. twee melkchocolade worteltjes
- Mini knuffel Paashaas
Beschrijving
Dit schattige konijntje wordt geleverd met twee chocolade worteltjes. Het perfecte paascadeau voor kinderen!
| Art. nr.: | XPI-LS-85138 |
|---|---|
| Inhoud: | 27 g |
| EAN: | 9003600851387 |
| Producentnummer: | 85138 |
| Merk: | Küfferle |
| Provincie: | Wenen |
| Sporen van: | H - Schaalvruchten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, magere melkpoeder, 5,6 % Haselnüsse, emulgator (sojalecithine), geklaarde boter, aroma
Bevat allergenen: melk en melkproducten (inclusief lactose), noten en notenproducten, soja en sojaproducten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2324 / 555 kj / kcal |
| Vet | 36 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 38 g |
| Eiwitten | 8,3 g |
| Zout | 0,25 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Küfferle Konijn Knuffeldier met Chocolade Wortelen
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten