Manner Wafel hartjes, Rum truffel crème (300 g)
Heerlijke hartvormige traktaties
€ 6,79
(€ 22,63 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne crème vulling
- Ideaal als cadeau
- manier kwaliteit
Beschrijving
Deze hartvormige traktaties van Manner zijn perfect als cadeau of om te delen met dierbaren. Ze bestaan uit drie malse wafellagen en een ongelooflijk lekkere crèmevulling. Aromatisch en ontzettend plezierig!
| Art. nr.: | XPI-MA-2778 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 9000331607788 |
| Producentnummer: | 2778 |
| Merk: | Manner |
| Producteigenschappen: | Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Vrij van ei |
| Provincie: | Wenen |
| Sporen van: | H - Schaalvruchten |
| Smaak: | Fruitig-zoet, Melkchocolade, Chocoladeachtig, Pure chocolade |
| Keurmerk & certificaten: | Fairtrade |
Ingrediënten
suiker, plantaardig vet (kokosnoot, palm), tarwebloem, cacaoboter, Cacaomassa, mager cacaopoeder, hazelnoten, magere melkpoeder, zoet weipoeder, weiproduct, geklaarde boter, melkpoeder, lactose, aroma, sojalecithine (E322)[1], rum, natriumwaterstofcarbonaat (E500ii)[2], Zout
- Emulgatoren
- Rijsmiddel
Kan sporen van andere noten bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2223 / 531 kj / kcal |
| Vet | 30,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 21,5 g |
| Koolhydraten | 58,4 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Vezels | 2,9 g |
| Eiwitten | 4,9 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Oostenrijk, josef.manner.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Manner Wafel hartjes
3 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (20%) |
| 3 Sterren | | 1 | (20%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Populaire categorieën:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.700 producten