Naturprodukte Fuchs Pompoenpitten Geroosterd & Gezouten, 100 g
Geroosterde pompoenpitten als tussendoortje
€ 3,39
(€ 33,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met zeezout
- Ideaal om te snacken
- Als topping in muesli
Beschrijving
De geroosterde pompoenpitten verfijnd met zeezout van Naturprodukte Fuchs zijn ideaal om tussendoor te knabbelen of als topping in muesli.
| Art. nr.: | XPI-NFU-KERN2 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9120119730177 |
| Producentnummer: | KERN2 |
| Merk: | Naturprodukte Fuchs |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
geroosterde pompoenpitten, Meersalz
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2340 / 559 kj / kcal |
| Vet | 45,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 9,3 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan Suiker | 1,4 g |
| Vezels | 8,5 g |
| Eiwitten | 36,4 g |
| Zout | 0,6 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Oostenrijk |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Naturprodukte Fuchs Pompoenpitten Geroosterd & Gezouten
4,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten