Österreichische Bergkräuter Organische innerlijke harmonie, Los, 50g

Ondersteunt innerlijke balans

€ 3,89

(€ 77,80 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Los, 50g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bewezen vastende thee
  • Helpt bij lentevermoeidheid

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Mühlviertler Kruidenthee, Los, 45g

Österreichische Bergkräuter Organische innerlijke harmonie, Los, 50g € 3,89 (€ 77,80 / kg)
Österreichische Bergkräuter Mühlviertler Kruidenthee, Los, 45g € 4,19 (€ 93,11 / kg)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

Eindelijk lente! Als je niet zo moe was... Wees dit jaar sneller dan de lentevermoeidheid! Verwelkom de lente met een vastenkuur. De vastende thee van Oostenrijkse bergkruiden zorgt het hele jaar door voor innerlijke harmonie in je lichaam!

Art. nr.: XPI-OEB-2074
Inhoud: 50 g
EAN: 9002902020743
Producentnummer: 2074
Merk: Österreichische Bergkräuter
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Aromatisch
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch, kbA - gecontroleerde biologische teelt
Ingrediënten

melisse[1], brandnetelbladeren[1], salie[1], venkel[1], karwij[1], berkenbladeren[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Organische innerlijke harmonie