Oscar & Trudie Waldlamm, 330 g

100% biologische kwaliteit

€ 6,49

(€ 19,67 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 330 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uit biologische teelt
  • Voor honden
  • Zonder kunstmatige stoffen

Vaak samen gekocht met Oscar & Trudie Wildhendl, 330 g

Oscar & Trudie Waldlamm, 330 g € 6,49 (€ 19,67 / kg)
Oscar & Trudie Wildhendl, 330 g € 6,49 (€ 19,67 / kg)
Totaalprijs: € 12,98
Beschrijving

Onweerstaanbaar voer voor je hond? Het beste lamsvlees, venkel en selderij - het biologische waldlamm hondenvoer, gemaakt in Oostenrijk,heeft een unieke smaakervaring.
Zonder toegevoegde smaakstoffen, conserveringsmiddelen of kleurstoffen!

Art. nr.: XZO-OST-Waldlamm
Inhoud: 330 g
EAN: 9120067650404
Producentnummer: H-OT Waldlamm
Merk: Oscar & Trudie
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Koel en droog bewaren
Smaak van het voer: Groenten, Granen, Lam
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie
Diervoer: Volledig voer voor honden
Algemene informatie: Kleur kan afwijken van de originele afbeelding
Ingrediënten

Samenstelling

33,1 % Lams vlees, 22 % dierlijke bijproducten van lamsvlees (hart, longen, lever, maag), aardappel, havervlokken, selderij, wortel, Peterselie, venkel, eierschaal poeder

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling
water 72,9 %
Rauwe eiwitten 7,1 %
ruw vet 8,9 %
Rohöle und -fette 0 %
ruwe celstof 1 %
ruwe as 1,2 %
Juridische informatie
Fabrikant: Oscar & Trudie KG, Bahnhofstrasse 1, 2000, Stockerau, Oostenrijk, www.oscarandtrudie.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oscar & Trudie Waldlamm

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling