PLANET PURE Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos, 75 Wl (3 L)

Voor schoon en heerlijk geurend wasgoed

€ 15,69

(€ 5,23 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 Wl

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurde was
  • Subtiele bloemengeur
  • Voor alle wastemperaturen

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml

PLANET PURE Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos, 75 Wl (3 L) € 15,69 (€ 5,23 / L)
PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml € 3,39 (€ 6,65 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

Het Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos reinigt gekleurde kleding grondig tot diep in de vezels en is tegelijkertijd mild voor het textiel. De plantaardige formule bevat geen synthetische geur- en kleurstoffen, palmolie, fosfonaten of genetisch gemodificeerde ingrediënten. Het wasmiddel laat een subtiele bloemengeur achter, bevat geen microplastics en is geschikt voor alle wastemperaturen.

Toepassing:

  • Volg de doseertabel (gebaseerd op 4,5 kg wasgoed, gebruik bij 6-7 kg telkens 20 ml meer en bij 8-10 kg telkens 40 ml meer)
  • Gebruik voor de handwas 25 ml.
Waterhardheid Licht vervuild Normaal vervuild Sterk vervuild
Zacht/gemiddeld 30 ml 40 ml 60 ml
Hard 40 ml 50 ml 70 ml
Art. nr.: XBO-PP-WHP75
Inhoud: 3 L
EAN: 9120001462452
Producentnummer: WHP75
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Doseringsvorm: Vloeistof
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: Ecogarantie, V-Label vegan
Samenstelling

< 5% anionogene oppervlakteactieve stoffen (kokos[1], tarwe[1]), 5 - 15% niet-ionische oppervlakteactieve stoffen (oppervlakteactieve stoffen op basis van suiker (tarwe[1], kokos[1])), verdikkingsmiddel op basis van suiker[1], alcohol uit tarwe[2], citroenzuur[1], conserveringsmiddel (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat), geurstoffen (hibiscus[1], pioen[1]), linalool[3]

  1. Natuurlijk.
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. Bestanddeel van natuurlijke oliën
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P264 - Na gebruik grondig met veel water wassen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos