PLANET PURE Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking, 10 L

Schoon in groot formaat

€ 49,49

(€ 4,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 L

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurde & witte was
  • Veelzijdig te gebruiken
  • Aangename geur

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml

PLANET PURE Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking, 10 L € 49,49 (€ 4,95 / L)
PLANET PURE Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml € 2,89 (€ 28,90 / L)
Totaalprijs: € 52,38
Beschrijving

Met dit universele wasmiddel in grootverpakking kun je je dagelijkse was grondig reinigen. De formule met 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong verwijdert vuil doeltreffend en is geschikt voor het reinigen van verschillende soorten textiel. Daarbij zorgt het wasmiddel voor een milde behandeling van je kleding. De aangename lavendelgeur geeft je pas gewassen wasgoed een subtiele, aromatische geur. De praktische XXL-jerrycan is bijzonder geschikt als je veel wasgoed hebt.

Toepassing:

  • Gebruik bij witte was een bleekmiddel als aanvulling.
  • Ook geschikt voor wol en zijde.
  • Volg de doseertabel (gebaseerd op 4,5 kg wasgoed, gebruik bij 6-7 kg telkens 20 ml meer en bij 8-10 kg telkens 40 ml meer)
    Waterhardheid Licht vervuild Normaal vervuild Sterk vervuild
    Zacht/gemiddeld 30 ml 40 ml 60 ml
    Hard 40 ml 50 ml 70 ml

    Gebruik voor de handwas 25 ml.

Art. nr.: XBO-PP-WL10K
Inhoud: 10 L
EAN: 9120001461516
Producentnummer: WL10K
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Samenstelling

5–15 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], < 5 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen (lavendelolie[1] (Lavandula Oil/Extract[2], linalool[2], linalylacetaat[2], kamfer[2], bèta-caryofylleen[2])), conserveringsmiddel (kaliumsorbaat, natriumbenzoat)

  1. Biologische teelt
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking