PLANET PURE Universeel Wasmiddel Lavendel, Bag in Box 75 W (3 L)

De allrounder voor je wasgoed

€ 15,69

(€ 5,23 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Bag in Box 75 W

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurde & witte was
  • Ook voor wol & zijde
  • Voor alle wastemperaturen

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml

PLANET PURE Universeel Wasmiddel Lavendel, Bag in Box 75 W (3 L) € 15,69 (€ 5,23 / L)
PLANET PURE Universele Ontkalker voor Machines & Oppervlakken, 510 ml € 3,39 (€ 6,65 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

Met dit effectieve universele wasmiddel verwijder je eenvoudig vlekken en vuil uit je wasgoed!
Of het nu gaat om wol, zijde, witte of gekleurde was - dit vloeibare wasmiddel reinigt alle textielsoorten grondig tot diep in de vezels, zorgt voor hygiënische reinheid en geeft je wasgoed een heerlijke lavendelgeur.
Het bestaat voor 98% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en bevat geen microplastics.

Toepassing:

  • Gebruik bij witte was een bleekmiddel als aanvulling.
  • Ook geschikt voor wol en zijde.
  • Volg de doseertabel (gebaseerd op 4,5 kg wasgoed, gebruik bij 6-7 kg telkens 20 ml meer en bij 8-10 kg telkens 40 ml meer)
    Waterhardheid Licht vervuild Normaal vervuild Sterk vervuild
    Zacht/gemiddeld 30 ml 40 ml 60 ml
    Hard 40 ml 50 ml 70 ml

    Gebruik voor de handwas 25 ml.

Art. nr.: XBO-PP-WL75BB
Inhoud: 3 L
EAN: 9120001461226
Producentnummer: WL75BB
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

5 - 15 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, 5 - 15 % anionische Tenside, kaliumsorbaat[1], lavandin olie[2]

  1. Conserveermiddelen
  2. Geuren
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Universeel Wasmiddel Lavendel