Pure Green MED Hygiënische Zeep, 250 ml

Voor een schoon gevoel

€ 5,09

(€ 20,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Voedt en hydrateert
  • Ondersteunt de natuurlijke beschermende barrière van de huid

Vaak samen gekocht met Röck Naturprodukte Mountain Pine Douchegel, 200 ml

Pure Green MED Hygiënische Zeep, 250 ml € 5,09 (€ 20,36 / L)
Röck Naturprodukte Mountain Pine Douchegel, 200 ml € 16,09 (€ 80,45 / L)
Totaalprijs: € 21,18
Beschrijving

De hygiënische zeep reinigt zacht maar grondig de handen en dringt door tot in de poriën van de huid. Hoogwaardige ingrediënten zorgen voor hydratatie en ondersteunen de natuurlijke beschermende barrière van de huid. Ideaal voor een schoon en aangenaam huidgevoel.

Toepassing:

  • Breng de zeep aan op natte handen, masseer zachtjes om te reinigen en spoel daarna af met warm water.

Opmerking: Bewaar bij kamertemperatuur en bescherm tegen extreme temperaturen.

Art. nr.: XEC-PGR-7280031
Inhoud: 250 ml
EAN: 9009077000716
Producentnummer: 7280031
Merk: Pure Green
Huidtype: Voor elk huidtype
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Tirol
Cosmetisch effect: Hydraterend, Verzorgend, Beschermend
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-4-Caprate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Calendula Officinalis Flower Water[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Parfum[2], Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-6-Oleate, Glyceryl Caprylate, Sodium Surfactin

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Oostenrijk, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Pure Green MED Hygiënische Zeep

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder