Rauch Yippy Kindersekt Kers, 0,75 L
In klassieke champagnefles
€ 3,41 € 3,59 -5%
(€ 4,55 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van zure kersensap & mineraalwater
- Leuke afbeeldingen op de flex
- Met echte kurksluiting
Beschrijving
De Rauch Yippy kindersekt is een sprankelende mix van zure kersensap, natuurlijk mineraalwater en koolzuur. De kindersekt is een origineel cadeau en een heerlijk leuk drankje voor kinderen.
| Art. nr.: | XPI-TG-3188836 |
|---|---|
| Inhoud: | 0,75 L |
| EAN: | 9008700166997 |
| Producentnummer: | 3188836 |
| Merk: | Rauch |
| Producteigenschappen: | Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen |
| Provincie: | Vorarlberg |
| Bewaarinstructies: | Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 172 / 41 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 9,9 g |
| waarvan Suiker | 9,9 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | <0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Oostenrijk, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rauch Yippy Kindersekt Kers
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten