SAINT CHARLES Apothekersspray, 20 ml

Voor handreiniging of kamergeur

€ 9,89

(€ 494,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Reinigt zachtjes de handen
  • Geselecteerde essentiële oliën
  • Aangename, natuurlijke geur

Vaak samen gekocht met Seiferei Kamergeur Weidekruiden, 200 ml

SAINT CHARLES Apothekersspray, 20 ml € 9,89 (€ 494,50 / L)
Seiferei Kamergeur Weidekruiden, 200 ml € 50,49 (€ 252,45 / L)
Totaalprijs: € 60,38
Beschrijving

Geselecteerde etherische oliën geven de apothekersspray niet alleen een aangename, natuurlijke geur, maar zorgen ook in een mum van tijd voor schone handen. Ook te gebruiken als kamerspray.

Gebruik:

  • Spray tussendoor je handen
Art. nr.: XEC-SCH-8161352
Inhoud: 20 ml
EAN: 9120085860052
Producentnummer: 8161352
Merk: SAINT CHARLES
Huidtype: Voor elk huidtype
Producteigenschappen: Veganistisch, Gereduceerd plastic
Provincie: Wenen
Ingrediënten (INCI)

70 % Alcohol Denat[2], Aqua, Parfum[2], Citral[1], Citronellol[1], Coumarin[1], Eugenol[1], Farnesol[1], Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1], Glycerin

  1. natuurlijke componenten van de etherische olie
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES Apothekersspray