SAINT CHARLES Sauna-infusie Mind Balance, 50 ml

Een geweldige mix die het allemaal heeft!

€ 18,99

(€ 379,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% volledig natuurlijke ingrediënten
  • Bewezen receptuur
  • Ideaal als aromatherapie

Vaak samen gekocht met Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml

SAINT CHARLES Sauna-infusie Mind Balance, 50 ml € 18,99 (€ 379,80 / L)
Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml € 14,09 (€ 140,90 / L)
Totaalprijs: € 33,08
Beschrijving

Mind Balance is een sauna-infusie volgens een beproefd recept uit de Saint Charles-apotheek. Met zijn heerlijke mix van etherische oliën die het bevat, zorgt het voor een zeer aangename, geurige infusie.

Met waardevolle ingrediënten zoals:

  • Eucalyptus
  • Spar
  • Tea tree olie

Gebruik:

  • Laat, afhankelijk van de gewenste intensiteit, 10-20 druppels in het koude water vallen en giet er vervolgens op.

Kenmerken:

  • 100% natuurlijk, zonder toevoegingen
  • Uitsluitend in biologische kwaliteit (kbA)
  • Ideaal voor aromatherapie

Tips:

  • Sauna-infusen zijn licht ontvlambaar en mogen alleen in de saunaruimte met koud water worden gebruikt.
  • Buiten bereik van kinderen houden.
Art. nr.: XEC-SCH-AEAP08SA
Inhoud: 50 ml
EAN: 9120085860939
Producentnummer: AEAP08SA
Merk: SAINT CHARLES
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie
Ingrediënten

drinkwater, Alcohol[1], Lavendel[1], Ylang Ylang[1], Rose Geranium[1], Wierook[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P302 + P352 - In geval van contact met de huid: Wassen met veel zeep / water.
  • P333+P313 - Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H225 - Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • H317 - Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES Sauna-infusie Mind Balance

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder