STAUD‘S Bio Bosbessenjam, 250 g

Ideaal voor kook- en dessertcreaties

€ 6,19

(€ 24,76 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Van gecontroleerde biologische landbouw
  • Fris en fruitig van smaak
  • Heerlijk voor op de ontbijttafel

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Bio Frambozenjam, 250 g

STAUD‘S Bio Bosbessenjam, 250 g € 6,19 (€ 24,76 / kg)
STAUD‘S Bio Frambozenjam, 250 g € 6,19 (€ 24,76 / kg)
Totaalprijs: € 12,38
Beschrijving

De biologische bosbessenjam van STAUD'S heeft een fruitige toets en overtuigt evenzeer op de ontbijttafel als bij het koken en bij het maken van desserts!

Art. nr.: XPI-STD-230168
Inhoud: 250 g
EAN: 9008400305290
Producentnummer: 230168
Merk: STAUD‘S
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Smaak: Fruitig
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

70 % bosbessen[2], suiker[2], pectine[1], citroensapconcentraat[2]

  1. Geleermiddel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 687 / 164 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 36 g
  waarvan Suiker 36 g
Eiwitten <0,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Bio Bosbessenjam

2 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.