STAUD‘S Bio Bosbessenjam, 250 g
Ideaal voor kook- en dessertcreaties
€ 6,19
(€ 24,76 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Van gecontroleerde biologische landbouw
- Fris en fruitig van smaak
- Heerlijk voor op de ontbijttafel
Beschrijving
De biologische bosbessenjam van STAUD'S heeft een fruitige toets en overtuigt evenzeer op de ontbijttafel als bij het koken en bij het maken van desserts!
| Art. nr.: | XPI-STD-230168 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9008400305290 |
| Producentnummer: | 230168 |
| Merk: | STAUD‘S |
| Producteigenschappen: | Biologisch |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Na opening in de koelkast bewaren |
| Smaak: | Fruitig |
| Keurmerk & certificaten: | EU- / Niiert-EU Bio Label |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 687 / 164 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 36 g |
| waarvan Suiker | 36 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Bio Bosbessenjam
2 recensies in andere talen
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten