STAUD‘S Biologische Abrikozencompote, 230 g
natuurlijk fruitig
€ 4,29
(€ 18,65 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Van gecontroleerde biologische landbouw
- Natuurlijk fruitig van smaak
- Lekker als spread of om te bakken
Beschrijving
De fruitige biologische koffiebrander abrikoos van STAUD'S smaakt natuurlijk en heerlijk tegelijk. Deze heerlijke abrikozenjam bevat de beste biologische abrikozen, vandaar de heerlijk fruitige smaak!
Geniet van:
- Ontbijtbroodjes
- Taarten
- Gebak
- Koekjes
| Art. nr.: | XPI-STD-310047 |
|---|---|
| Inhoud: | 230 g |
| EAN: | 9008400305719 |
| Producentnummer: | 310047 |
| Merk: | STAUD‘S |
| Producteigenschappen: | Plasticvrij, Biologisch |
| Provincie: | Wenen |
| Bewaarinstructies: | Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening in de koelkast bewaren |
| Smaak: | Aromatisch, Fruitig-zoet, Zoetig |
| Keurmerk & certificaten: | EU- / Niiert-EU Bio Label |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 423 / 101 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 23 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Vezels | 0,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor STAUD‘S Biologische Abrikozencompote
1 recensie in een andere taal
4,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 2 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 2 | (50%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
4 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek From Austria:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.750 producten