STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Bosbessen en Cranberries, 250 g

Cranberry fruitspread in bewezen STAUD'S kwaliteit

€ 4,89

(€ 19,56 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hoog fruitgehalte
  • Met citroensapconcentraat
  • Perfect voor op de boterham

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Een rijkdom aan fruit - Tuinaardbeien, 250 g

STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Bosbessen en Cranberries, 250 g € 4,89 (€ 19,56 / kg)
STAUD‘S Een rijkdom aan fruit - Tuinaardbeien, 250 g € 4,89 (€ 19,56 / kg)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving
Art. nr.: XPI-STD-230009
Inhoud: 250 g
EAN: 90084782
Producentnummer: 230009
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

70 % bos veenbessen, suiker, citroensapconcentraat, geleermiddel (pectine)

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 670 / 160 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 36 g
  waarvan Suiker 36 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Bosbessen en Cranberries

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling