STAUD‘S Kleurrijke Koolsalade Zoet-zuur, 314 ml

Delicatesse salade

€ 2,69

(€ 8,57 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 314 ml

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gemaakt van de beste ingrediënten
  • Fijnzure smaak
  • Traditioneel met paprika & komkommer

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Ingelegde Komkommer "Weense stijl", 580 ml

STAUD‘S Kleurrijke Koolsalade Zoet-zuur, 314 ml € 2,69 (€ 8,57 / L)
STAUD‘S Ingelegde Komkommer "Weense stijl", 580 ml € 5,29 (€ 9,12 / L)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

De delicate "kleurrijke koolsalade" van STAUD'S is fijnzuur en daardoor onweerstaanbaar lekker als bijgerecht bij een grote diversiteit aan gerechten, of gewoon zo. De knapperige kool in de wijnazijn en de fijne kruiden maken deze specialiteit tot een bijzonder genot om van te genieten!

Art. nr.: XPI-STD-130003
Inhoud: 314 ml
EAN: 90084331
Producentnummer: 130003
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Ingrediënten

kruid, komkommer, paprika, azijn van alcohol, suiker, Zout, ui, citroensapconcentraat

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 138 / 33 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 6 g
  waarvan Suiker 6 g
Eiwitten 0,6 g
Zout 1,5 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Kleurrijke Koolsalade Zoet-zuur

4 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
9 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

9 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder