STAUD‘S Limited Edition Hete Peperoni, 195 ml

Pepperoni ingemaakt in wijnazijn

€ 5,89

(€ 30,21 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 195 ml

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Peperoni uit Burgenland
  • Om te verfijnen
  • Met veel smaak

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml

STAUD‘S Limited Edition Hete Peperoni, 195 ml € 5,89 (€ 30,21 / L)
STAUD‘S Ingelegde Komkommers Zoet-zuur, 580 ml € 3,89 (€ 6,71 / L)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving

Peperoni zijn populaire smaakdragers voor veel culinaire creaties. Staud's conserveert de groene, gele en rode paprika's in ethylalcoholazijn voordat ze rijpen in de prachtige Seewinkelstreek. De rasnamen Kilian of Kristan zetten aan tot zomer en zon - net als de knapperige vruchten zelf! Visueel zijn ze een verrijking voor salades, spreads en schotels, maar ook voor vele warme gerechten.

Art. nr.: XPI-STD-110056
Inhoud: 195 ml
EAN: 9008400308291
Producentnummer: 110056
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren
Ingrediënten

peperoni, azijn van alcohol (brandewijn azijn), suiker, Zout

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 226 / 54 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 10 g
  waarvan Suiker 5 g
Eiwitten 1,2 g
Zout 2,2 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Limited Edition Hete Peperoni

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder