STAUD‘S Mirabelle Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g

Om te smeren en te lepelen

€ 6,69

(€ 26,76 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 70% fruit
  • Voor brood & co.
  • Met citroensapconcentraat

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g

STAUD‘S Mirabelle Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g € 6,69 (€ 26,76 / kg)
STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g € 6,59 (€ 26,36 / kg)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

Op brood smeren of gewoon als tussendoortje - de Mirabelle vruchtenspread van STAUD's smaakt in beide gevallen goed. Het heeft een bijzonder hoog fruitgehalte van 70% en is gecombineerd met een vleugje citroensapconcentraat

Art. nr.: XPI-STD-250127
Inhoud: 250 g
EAN: 9008400308826
Producentnummer: 250127
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Smaak: Fruitig
Ingrediënten

70 % mirabel pruimen, suiker, pectine[2], citroensapconcentraat, ascorbinezuur (E300)[1]

  1. Antioxidant
  2. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 758 / 181 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 43 g
  waarvan Suiker 42 g
Eiwitten 0,6 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Mirabelle Vruchtenspread - Limited Edition