Stay Spiced! 5 Peper Steak Kruiden, 70 g

Er zit peper in!

€ 9,69

(€ 138,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Perfect voor steak
  • Ideale basis voor pepersauzen
  • Vol intens

Vaak samen gekocht met Stay Spiced! BOS!S - Jij bent de baas, jij geeft de smaak!, 70 g

Stay Spiced! 5 Peper Steak Kruiden, 70 g € 9,69 (€ 138,43 / kg)
Stay Spiced! BOS!S - Jij bent de baas, jij geeft de smaak!, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
Totaalprijs: € 17,38
Beschrijving

Een potpourri van vijf soorten peper maakt dit mengsel zo bijzonder: citroenachtig, fruitig-zoet, maar ook aangenaam heet door de harmonieuze samenstelling van Szechuan peper, cubeb peper, zwarte peper en groene Malabar peper.

Vol, intens en universeel toepasbaar, overal waar peper een must is: perfect voor steaks, ook ideaal voor vis en kip, groenten en salades. Ook onmisbaar voor verfijnde pepersauzen met dat tikkeltje.

Tip voor de perfecte pepersteak:

Schroei het vlees eerst dicht, breng op smaak en besprenkel met olijfolie of kruidenboter. Beëindig het koken op lage temperatuur en laat het even rusten. Dit voorkomt dat grove componenten van het kruidenmengsel verbranden en hun volledige aroma kunnen ontwikkelen.

Art. nr.: XPI-SW-62015xM
Inhoud: 70 g
EAN: 9010084030252
Producentnummer: 62015xM
Merk: Stay Spiced!
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Salzburg
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Ingrediënten

onbehandeld zeezout (niet gejodeerd), groene malabar peper, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), rosa Beeren (roze peper), szechuan peper, cubeb peper, Gerookt zout, dextrose

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 678,81 / 162,13 kj / kcal
Vet 2,51 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,55 g
Koolhydraten 26,16 g
  waarvan Suiker 24,09 g
Eiwitten 4,89 g
Zout 29,35 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Oostenrijk, www.stayspiced.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Spiced! 5 Peper Steak Kruiden

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder