Styx Aloe Vera Shampoo, 30 ml

Verzachtende reiniger voor hoofdhuid en haar

€ 3,29

(€ 109,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle haartypes
  • Ideaal voor gevoelige hoofdhuidtypes
  • Versterkt het haar

Vaak samen gekocht met Styx Wilde Roos Douchegel, 200 ml

Styx Aloe Vera Shampoo, 30 ml € 3,29 (€ 109,67 / L)
Styx Wilde Roos Douchegel, 200 ml € 13,09 (€ 65,45 / L)
Totaalprijs: € 16,38
Beschrijving

De shampoo bevat aloë vera die het haar zachtjes reinigt en verzacht. Het haar wordt gehydrateerd en tegelijkertijd beschermd tegen uitdroging. Het resultaat is gezond uitziend haar met een zijdezachte finish.

Art. nr.: XEC-STX-18177
Inhoud: 30 ml
EAN: 9004432181772
Producentnummer: 18177
Merk: Styx
Haartype: Voor elk haartype
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Keurmerk & certificaten: ECOCERT - Cosmos Natural, ECOCERT - Cosmos Organic
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[2], Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Parfum[1], Linalool, Limonene, Citronellal, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. natuurlijk parfum
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Aloe Vera Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder