Tiroler Kräuterhof "Alpine Rose" Kruidenthee, 75 g

Natuurlijke ontspanning

€ 8,59

(€ 114,53 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% natuurlijk
  • Evenwichtig brouwsel
  • Bevat pepermunt

Vaak samen gekocht met Tiroler Kräuterhof Biologische Paardenbloembladthee, 40 g

Tiroler Kräuterhof "Alpine Rose" Kruidenthee, 75 g € 8,59 (€ 114,53 / kg)
Tiroler Kräuterhof Biologische Paardenbloembladthee, 40 g € 7,49 (€ 187,25 / kg)
Totaalprijs: € 16,08
Beschrijving

Hoogwaardige ingrediënten zoals pepermunt, calendula en oranjebloesem vormen samen een aangename thee-infusie. De Rozenbottel is een bron van vitamine C.

Art. nr.: XEC-TKH-9120048256090
Inhoud: 75 g
EAN: 9120048256090
Producentnummer: TE-KT-0001
Merk: Tiroler Kräuterhof
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Tirol
Smaak: Fris
Ingrediënten

pepermunt, rozenbottels, goudsbloemen, Sinaasappelbloesem, Brandnetelbladeren

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Oostenrijk, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tiroler Kräuterhof "Alpine Rose" Kruidenthee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder