Zotter Schokoladen Biologisch Gebrannte Mandeln, 70 g

Eerbetoon aan de kerstmarkt

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure melkchocolade
  • Fijne amandel-nougatcrème
  • Gekarameliseerde amandelen

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Organic Salted Caramel, 70 g

Zotter Schokoladen Biologisch Gebrannte Mandeln, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Organic Salted Caramel, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Gebrande amandelen horen gewoon bij een bezoek aan de kerstmarkt. Deze reep chocolade geeft je precies dat gevoel dat gevoel met deze chocoladereep. Melkchocolade met 50% cacao omhult met zacht amandelnougat en knapperige gekarameliseerde amandelen. Onweerstaanbaar lekker!

Art. nr.: XPI-ZSM-16619
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403068112
Producentnummer: 16619
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: A - Gluten, C - Eieren, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Nootachtig, Volmondig
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

Biologisch Geroosterde Amandelen

rohrzucker[2], amandelen[1], cacaoboter[2], Cacaomassa[2], melkpoeder[1], zoet weipoeder[1], magere melkpoeder[1], boter[1], hele rietsuiker[2], emulgator (sojalecithine (E322)[1]), Steenzout, vanillebonen poeder[2], rozenblaadjes[1], citroen fruitpoeder[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1], suiker[1]), kaneel[2]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit eerlijke handel, totaal aandeel eerlijke handel 59% / uit gecontroleerde biologische landbouw

"Cacao (cacaomassa en cacaoboter): minimaal 50% in de pure melkchocolade.Volle melkpoeder van Tiroolse biologische bergboeren "Bio vom Berg". Kan sporen bevatten van alle soorten noten, pinda's, eieren, gluten en sesam.

Voedingswaarde

Biologisch Geroosterde Amandelen

Voedingswaarde per 100 g
Energie 2395 / 572 kj / kcal
Vet 41 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 17 g
Koolhydraten 43 g
  waarvan Suiker 38 g
Eiwitten 10,5 g
Zout 0,24 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologisch Gebrannte Mandeln

1 recensie in een andere taal

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
1 (50%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal