Zotter Schokoladen Biologische fijne couverture - 40% melkchocolade, 130 g

Heerlijk om te bakken en te decoreren

€ 5,09

(€ 39,15 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 g

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Gemaakt van echte Tiroolse bergboerenmelk
  • Ongeraffineerde hele en ruwe rietsuiker
  • Verfijnd met echte vanille

Vaak samen gekocht met Dr. Oetker Noten Nougat, 200 g

Zotter Schokoladen Biologische fijne couverture - 40% melkchocolade, 130 g € 5,09 (€ 39,15 / kg)
Dr. Oetker Noten Nougat, 200 g € 5,79 (€ 28,95 / kg)
Totaalprijs: € 10,88
Beschrijving

Met deze fijne couverture van 40% cacao tover je in een handomdraai melkchocoladeglazuur tevoorschijn. Gemaakt van echte biologische Tiroolse bergmelk en ongeraffineerde hele en ruwe rietsuiker. Pure cacaoboter en echte vanille ronden het fijne recept af

Art. nr.: XPI-ZSM-18004
Inhoud: 130 g
EAN: 9006403070030
Producentnummer: 18004
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij, Alcoholvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Melkchocolade
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[2], cacaoboter[2], melkpoeder[1], Cacaomassa[2], magere melkpoeder[1], sojalecithine (E322)[3], vanillebonen poeder[1], Steenzout, 40 % minimaal cacaogehalte

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. van eerlijke handel, aandeel fairtrade in totaal: 82% / van gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten noten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2433 / 581 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 24 g
Koolhydraten 50 g
  waarvan Suiker 48 g
Eiwitten 6,4 g
Zout 0,22 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische fijne couverture - 40% melkchocolade

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder