Zotter Schokoladen Biologische Glühwein, 70 g

Chocolade met verwarmende aroma's

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Ganache gemaakt van rode kwaliteitswijn
  • Bevat alcohol
  • Bergmelkchocolade met glühweinganache

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische ballero's "koffie dadels", 100 g

Zotter Schokoladen Biologische Glühwein, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische ballero's "koffie dadels", 100 g € 7,29 (€ 72,90 / kg)
Totaalprijs: € 12,08
Beschrijving

De rode wijn die in deze bars wordt gebruikt is afkomstig van Weingut Schönberger uit Mörbisch am Neusiedersee in Oostenrijk. Op smaak gebracht met kaneel, kruidnagel, steranijs en een beetje citroen is de glühweinganache echt heerlijk. De reep is omhuld met een heerlijke coating van bergmelkchocolade. Geniet van alle geneugten van de kerstmarkt zonder de deur uit te hoeven!

Art. nr.: XPI-ZSM-16300
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403019084
Producentnummer: 16300
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: C - Eieren, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[3], cacaoboter[3], Cacaomassa[3], melkpoeder[1], Rode wijn[1], glucosestroop[1], boter[1], rum[3], magere melkpoeder[1], gedroogde sinaasappelen[1], magere melk yoghurt poeder[1], sinaasappelsap concentraat[1], kaneel[3], sojalecithine (E322)[2], Steenzout, hele rietsuiker[3], vanillebonen poeder[1], echte steranijs[1], kruidnagel[1], citroen fruitpoeder[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1], suiker[1]), 40 % minimaal cacaogehalte (in de lichte bergmelkchocolade)

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. van eerlijke handel, aandeel fairtrade in totaal: 69% / van gecontroleerde biologische landbouw

Bevat sulfieten. Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's, eieren en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2194 / 524 kj / kcal
Vet 35 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 21 g
Koolhydraten 44 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 4,9 g
Zout 0,24 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Glühwein

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen