Zotter Schokoladen Walnoot-Marsepein - Biologisch, 70 g

Met een heerlijk knapperig effect

€ 4,19

(€ 59,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Donkere bergmelkchocolade
  • Verfijnd met rum
  • Handgemaakt

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Organic BASIC Light Bulbs White Chocolate, 130 g

Zotter Schokoladen Walnoot-Marsepein - Biologisch, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Zotter Schokoladen Organic BASIC Light Bulbs White Chocolate, 130 g € 6,79 (€ 52,23 / kg)
Totaalprijs: € 10,98
Beschrijving

Gekarameliseerde walnoten zorgen voor een bijzonder knapperig effect in deze heerlijke chocoladereep. Ook proef je de smaak van marsepein, hoogwaardige rum en donkere bergmelkchocolade. De zoete lekkernij is handgemaakt en is vooral populair bij notenliefhebbers.

Art. nr.: XPI-ZSM-16172
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403014508
Producentnummer: 16172
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen, Alcoholisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: C - Eieren, E - Pinda's, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], marsepein[1] (20 % Mandeln[1], suiker[1], invertsuikersiroop[1]), Cacaomassa[1], cacaoboter[1], 12 % Walnüsse[1], melkpoeder[1], rum[1], invertsuikersiroop[1], magere melkpoeder[1], boter[1], rijstdrankpoeder[1] (rijst[1], zonnebloemolie[1], Zout), Steenzout, emulgator (lecithine (soja[1])), vanillebonen poeder[1], kaneel[1], steranijs[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2278 / 544 kj / kcal
Vet 36 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 15 g
Koolhydraten 42 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 8,3 g
Zout 0,13 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Walnoot-Marsepein - Biologisch

1 recensie in een andere taal

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
2 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder