Bademeisterei Organiczne, wegańskie mydło do ciała, oliwka i cytryna (100 g)

Szczególnie łagodny i naturalny

36,99 zł

(369,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: oliwka i cytryna

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Oczyszcza i pielęgnuje skórę
  • Poprawia poziom nawilżenia skóry

Kupowane często z GG's Natureceuticals Balancing Toner, 150 ml

Bademeisterei Organiczne, wegańskie mydło do ciała, oliwka i cytryna (100 g) 36,99 zł (369,90 zł / kg)
GG's Natureceuticals Balancing Toner, 150 ml 99,00 zł (660,00 zł / l)
Cena całkowita: 135,99 zł
Opis

Przedstawiamy ręcznie robione i w płeni naturalne mydło jedyne w swoim rodzaju. Dzięki łagodnie oczyszczającej formule tego mydła, powierzchnia twarzy i ciała staje się wolne zanieczyszczeń bez pozostawiania uczucia suchości skóry. Formuła wzbogacona nawilżającą gliceryną sprawia, że skóra jest wygładzona i przyjemnie elastyczna.

Nr art.: XEC-BM-656886
Zawartość: 100 g
EAN: 9120098940147
Numer producenta: BM00101
Marki: Bademeisterei
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Cechy produktu: Wegańskie, BIO
Kraj związkowy: Styria
Efekt kosmetyczny: nawilżający, pielęgnujący, oczyszczający
Pieczęć jakości i certyfikaty: Austria Bio Garantie
Składniki (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Seed Oil[1], Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sodium Hydroxyde, Potassium Hydroxide, Nigella Sativa Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Parfum, Linalool[2], D-Limonen[2], Geraniol[2], Citral[2], Citronellal[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: Bademeisterei Manufaktur GmbH, Schildbach 209, 8230, Hartberg, Austria, www.bademeisterei.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bademeisterei Organiczne, wegańskie mydło do ciała

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder