Ketofabrik Baton czekoladowy Peanut Chocolate, 15 szt.
Nadaje się do diety niskowęglowodanowej
97,64 zł 117,30 zł -17%
(Wszystkie ceny zawierają VAT
Właściwości i zalety
- Smak orzechowo-czekoladowy
- 1 g cukru w batonie
- 3,6 g węglowodanów w batonie
Opis
Jeśli szukasz czekolady o pełnym smaku, ale nie chcesz za dużo cukru, baton Peanut Chocolate firmy Ketofabrik jest dla Ciebie właściwym wyborem. Dzięki zawartości zaledwie 1 g cukru w batonie, zawiera o 90% mniej cukru niż konwencjonalna baton czekoladowy. Jest również idealny dla fanów keto, ponieważ zawiera tylko 3,6 g węglowodanów wagi netto w batonie. Batony są produkowane, certyfikowane i testowane w Austrii oraz są również wegańskie. Zrób sobie przerwę i ciesz się batonem bez wyrzutów sumienia.
| Nr art.: | AKF-10302-bund |
|---|---|
| Zawartość: | 15 Batoniki |
| Marki: | Ketofabrik |
| Kraj związkowy: | Salzburg |
Składniki
Baton czekoladowy Peanut Chocolate
27 % orzeszki ziemne (prażone), 20 % powłoka kakao (masło kakaowe, błonnik roślinny (kukurydza, ziemniaki), hydrolizowane płatki owsiane, masa kakaowa, Emulgator (lecytyna słonecznikowa)), Wypełniacz (podpuszczka roślinna (cynara cardunculus)), 15 % Nadzienie o smaku karmelowym (substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), dekstryna (pszenica), olej kokosowy, woda, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), izolat białka grochu, regulator kwasowości (cytrynianu sodowego), sól stołowa), płatki kokosowe, Wiórki kakaowe, substancja nawilżająca, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), masło orzechowe, kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, sól, słodzik (sukraloza)
Wartość odżywcza
Baton czekoladowy Peanut Chocolate
| Wartość odżywcza | na porcję (30 g) |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 632 / 151 kj / kcal |
| tłuszcz | 11 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,7 g |
| węglowodany | 7,8 g |
| w tym cukier | 1 g |
| w tym alkohole wielowodorotlenowe | 2,6 g |
| substancje balastowe | 7,2 g |
| białko | 3,3 g |
| sól | 0,07 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ketofabrik Baton czekoladowy Peanut Chocolate
2 recenzje klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
3 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.