Stay Spiced! 5 pieprz przyprawa do steków, 70 g

W środku pieprz!

44,99 zł

(642,71 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealna do steków
  • Idealna baza do sosów pieprzowych
  • Intensywna

Kupowane często z Stay Spiced! BOS!S - Ty jesteś szefem, nadajesz smaku!, 70 g

Stay Spiced! 5 pieprz przyprawa do steków, 70 g 44,99 zł (642,71 zł / kg)
Stay Spiced! BOS!S - Ty jesteś szefem, nadajesz smaku!, 70 g 35,99 zł (514,14 zł / kg)
Cena całkowita: 80,98 zł
Opis

Mieszanka pięciu odmian pieprzu sprawia, że jest tak niezwykła: cytrynowa, owocowo-słodka, ale także przyjemnie ostra dzięki harmonijnemu składowi pieprzu szechuan, kubeba, czarnego i zielonego pieprzu malabarskiego.

Pełnowartościowy, intensywnie i uniwersalnie stosowany, wszędzie tam, gdzie nie może zabraknąć pieprzu: idealny do steków, ryb, kurczaków, warzyw i sałatek. Niezbędny również do wyrafinowanych sosów pieprzowych.

Wskazówka dla idealnego steku pieprzowego:

Najpierw podsmaż mięso, a następnie dopraw i pokrop oliwą z oliwek lub masłem ziołowym. Następnie zakończ gotowanie w niskiej temperaturze i odstaw na chwilę. Zapobiega to spalaniu się gruboziarnistych składników mieszanki przyprawowej i pozwala jej rozwinąć pełny aromat.

Nr art.: XPI-SW-62015xM
Zawartość: 70 g
EAN: 9010084030252
Numer producenta: 62015xM
Marki: Stay Spiced!
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Salzburg
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Składniki

nieoczyszczona sól morska (niejodowana), Zielony pieprz Malabar, czarny pieprz (Piper nigrum), różowe jagody (różowy pieprz), pieprz syczuański, pieprz kubeba, sól wędzona, glukoza

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 678,81 / 162,13 kj / kcal
tłuszcz 2,51 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,55 g
węglowodany 26,16 g
  w tym cukier 24,09 g
białko 4,89 g
sól 29,35 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Spiced! 5 pieprz przyprawa do steków