Stay Spiced! BBQ Rib-Rub, 100 g

Genialna i wszechstronna przyprawa

37,99 zł

(379,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Klasyczna przyprawa do grilla
  • Dla cudownie soczystych skórek
  • Z surowym cukrem trzcinowym Demerara

Kupowane często z Stay Spiced! Crusty Crust - chrupiąca, wszechstronna przyprawa, 85 g

Stay Spiced! BBQ Rib-Rub, 100 g 37,99 zł (379,90 zł / kg)
Stay Spiced! Crusty Crust - chrupiąca, wszechstronna przyprawa, 85 g 44,99 zł (529,29 zł / kg)
Cena całkowita: 82,98 zł
Opis

Receptura jest klasyczna, a wynik przepyszny. Naturalna sól morska, cebula, pieprz, chilli cayenne, papryka i czosnek zapewniają niezrównany smak, który pasuje do wszystkiego, co wyląduje na grillu. Zawarty surowy cukier trzcinowy Demerara tworzy cudownie soczystą skórkę.

Doskonała do wołowiny i wieprzowiny, świetnie nadaje się również do żeberek.

Nr art.: XPI-SW-61017xM
Zawartość: 100 g
EAN: 9010084030283
Numer producenta: 61017xM
Marki: Stay Spiced!
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Salzburg
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Składniki

Cukier trzcinowy Demerara, surowa sól morska, Cebula, pieprz, Cayenne, papryka, czosnek

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Spiced! BBQ Rib-Rub

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder