Stay Spiced! Oryginalna pieczeń wieprzowa z Salzburga, 110 g

Sól przyprawowa

37,99 zł

(345,36 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 110 g

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla kuchni alpejskiej
  • Niezbędne do pieczonej wieprzowiny i in.
  • Zmielone

Kupowane często z Stay Spiced! Przyprawa Beef Brisket, 70 g

Stay Spiced! Oryginalna pieczeń wieprzowa z Salzburga, 110 g 37,99 zł (345,36 zł / kg)
Stay Spiced! Przyprawa Beef Brisket, 70 g 41,99 zł (599,86 zł / kg)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Miłośnicy tradycyjnej kuchni alpejskiej mogą się cieszyć. Ta mieszanka nieprzetworzonej soli morskiej, kminku, czosnku, pieprzu i gałki muszkatołowej sprawia, że przyprawianie pieczeni wieprzowej i innych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Idealne do klasycznej pieczonej wieprzowiny, ale świetnie komponuje się również z grillowanym mięsem, mięsem mielonym, klopsikami, zupami, gulaszami i ciemnymi sosami. Alpejski smak!

Nasza wskazówka: Żeberka á la „pieczona wieprzowina” - niezwykła uczta, która zapewni entuzjazm podczas następnej imprezy przy grillu.

Nr art.: XPI-SW-60016xM
Zawartość: 110 g
EAN: 9010084032249
Numer producenta: 60016xM
Marki: Stay Spiced!
Cechy produktu: Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów
Kraj związkowy: Salzburg
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

surowa sól morska (niejodowana), czosnek, Nasiona kminku, pieprz, gałka muszkatołowa

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 846,19 / 202,11 kj / kcal
tłuszcz 3,03 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 g
węglowodany 32,16 g
  w tym cukier 18,01 g
białko 8,52 g
sól 39,11 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Spiced! Oryginalna pieczeń wieprzowa z Salzburga

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder